A. W. Olomoucké tvarůžky

Obtížný povrch - ne, neníObtížný sklon - ano jeBezbariérový vstup hlavním vchodem - ano jeBezbariérový vstup bočním vchodem - ne, neníSchody - ne, neníTočité schodiště - ne, neníVýtah - ne, neníPlošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu - ne, neníLižiny nebo rampa - ne, neníÚzké dveře nebo průjezdy - ne, neníPřístupná toaleta - WC I. - ne, neníČástečně přístupná toaleta - WC II. - ano jeNepřístupná toaleta - běžné WC - ano jeVyhrazené parkovací místo - ne, není
Kategorie: Restaurace

Adresa

Puchmajerova 1, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava

Vstup

Přístupová komunikace před objektem je ze žulové dlažby a žulových kostek. Před vstupem je nájezd do úrovně vnitřní podlahy objektu (sklon: podélný 9,2 %; příčný 1,1 %). Manipulační prostor před i za vstupem je dostatečný. Dvoukřídlé vstupní dveře se otevírají automaticky směrem do stran (průjezdová šířka 144 cm, bez prahu). Dveře jsou umístěny v zaoblené nice (šířka 145 cm, hloubka 85 cm).

Interiér

Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Průchody v prostoru jsou širší než 80 cm. Podlahu tvoří keramická dlažba. Interiér je vybaven stoly (výška 77 cm, výška podjezdu 73 cm) s židlemi. Pult je ve výšce 81 cm, bez podjezdu.

Výtah

Celý prostor kavárny se nachází v úrovni přilehlého terénu.

WC

V zadní části kavárny, v oddělení WC ženy, se nachází volně přístupná, částečně upravená WC kabina (šířka 169 cm, hloubka 210 cm). Kabina je přístupná přes dvě předsíně (1. předsíň – šířka 177 cm, hloubka 329 cm; 2. předsíň – s umyvadlem, šířka 156 cm, hloubka 273 cm). Dveře 1. předsíně jsou otevíratelné směrem dovnitř (průjezdová šířka 96 cm, bez prahu) a z vnější strany jsou opatřeny madlem (výška 92 cm). První předsíň je opatřena automatickým osvětlením. Dveře 2. předsíně jsou otevíratelné směrem ven (průjezdná šířka 80 cm, bez prahu, bez madla) a těžce se otevírají. Druhá předsíň je opatřena vypínačem (výška 129 cm), osvětlení je společné pro WC kabinu. Dveře kabiny (průjezdová šířka 80 cm, bez prahu) se otevírají mechanicky směrem z kabiny a z vnitřní strany jsou opatřeny madlem (výška 99 cm). WC mísa (výška sedátka 42 cm) je osazena na protější stěně z pohledu od vstupu. Přístup zprava je dostatečný (107 cm). Vzdálenost od přední hrany WC ke stěně je 84 cm. Mísa WC je opatřena pevným (délka 62 cm, výška 69 cm, kotvené na boční stěně) a sklopným madlem (délka 81 cm, výška 67 cm, osová vzdálenost madel 71 cm). Splachování WC se nachází vzadu mísy (výška 76 cm). Umyvadlo (výška 85 cm) je bez podjezdu (skříňka) a je opatřeno dávkovací baterií (výška 94 cm), mýdelníkem (výška 101 cm) a pevným zrcadlem (výška spodní hrany 135 cm). Kabina je vybavena odpadkovým košem, toaletním papírem, věšákem (výška 138 cm) a bezdotykovým elektrickým vysoušečem rukou (výška 73 cm). V kabině vedle WC mísy je umístěno signalizační tlačítko (výška 114 cm). Před i za vstupními dveřmi je dostatečný manipulační prostor.

Parkování

Vyhrazené parkovací stání není k dispozici.

Datum aktualizace

09/2020

Fotografie