Baumax

Obtížný povrch - ne, neníObtížný sklon - ne, neníBezbariérový vstup hlavním vchodem - ano jeBezbariérový vstup bočním vchodem - ne, neníSchody - ne, neníTočité schodiště - ne, neníVýtah - ne, neníPlošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu - ne, neníLižiny nebo rampa - ne, neníÚzké dveře nebo průjezdy - ne, neníPřístupná toaleta - WC I. - ne, neníČástečně přístupná toaleta - WC II. - ano jeNepřístupná toaleta - běžné WC - ne, neníVyhrazené parkovací místo - ano je
Kategorie: Obchod, obchodní centrum

Adresa

Novoveská 3137/23, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava

Vstup

Přístup ke vchodu do objektu pěší komunikací je proveden ze zámkové dlažby bez nerovností. Vstup se nachází v úrovni přilehlé pěší komunikace s dostatečným manipulačním prostorem před vchodovými dveřmi. Dvoukřídlé dveře bez prahu, se otevírají automaticky do stran (průjezdová šířka 158 cm). Za vstupními dveřmi se nachází zádveří (šířka +200 cm, hloubka +200 cm). Dveře zádveří jsou dvoukřídlé bez prahu a otvírají se automaticky do stran (průjezdová šířka 158 cm).

Interiér

Manipulační prostor a průchody mezi regály v interiéru jsou dostatečně široké 90 cm. Podlahu tvoří litý beton.

Výtah

Celý prostor nkupního centra se nachází v úrovni přilehlého terénu.

WC

V přízemí se nachází dvě identické samostatné upravené toalety, zvlášť pro muže i ženy (dveře šířky 80 cm otvíratelné ven kabina šířky 155 cm, hloubky 185 cm, výška záchodového prkénka 40,5 cm, k dispozici nástavec na WC). Kabina WC je přístupná přes předsíň (dveře otevíratelné dovnitř, šířky 80 cm; místnost šířky 156 cm, hloubky 213 cm), kde je umístěno umyvadlo. Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zprava dostatečný (88 cm). Mísa WC je opatřena oběma sklopnými madly (délka 87 cm, výška 87 cm, osová vzdálenost 60 cm). Kabiny jsou volně dostupné. Dveře do předsíní i obou kabin WC jsou opatřeny madly z obou stran ve výši 80 cm.

Parkování

Přímo u vchodu objektu se nachází dvě vyhrazená parkovací stání o dostatečné šířce. Příčný i podélný sklon vyhovuje. Parkovací stání navazuje na pěší komunikaci ze zámkové dlažby vedoucí k objektu.

Poznámka

V době mapování byla madla u mísy zakončena ostrými šrouby, na kterých chybí ochranné kuličky. Hrozí nebezpečí úrazu.

Datum aktualizace

10/2016

Fotografie