Parčík u polikliniky

Obtížný povrch - ne, neníObtížný sklon - ne, neníBezbariérový vstup hlavním vchodem - ano jeBezbariérový vstup bočním vchodem - ano jeSchody - ne, neníTočité schodiště - ne, neníVýtah - ne, neníPlošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu - ne, neníLižiny nebo rampa - ne, neníÚzké dveře nebo průjezdy - ne, neníPřístupná toaleta - WC I. - ne, neníČástečně přístupná toaleta - WC II. - ne, neníNepřístupná toaleta - běžné WC - ne, neníVyhrazené parkovací místo - ano je
Kategorie: Parky, zahrady, zeleň

Adresa

Ostrava-Poruba

Vstup

Vstupů do parčíku je celá řada. Například z ulice Španielovy a z parkoviště v zadní části polikliniky EUC. Povrch tvoří z větší části zámková betonová dlažba.

Exteriér

Parčík se nachází mezi ulicí Španielova a parkovištěm v zadní části polikliniky. Je vybaven levičkami a posezením. Zpevněné plochy jsou provedeny z větší části ze zámkové dlažby, z menší z betonové dlažby a kamenných kostek.

Výtah

Výtah se v parčíku nenachází.

WC

Součástí parku není standartní ani upravená toaleta.

Parkování

Na přilehlém parkovišti u polikliniky se nacházejí dvě vyhrazené parkovací stání. Dvě vyhrazené parkovací stání jsou umístěny na ulici Španielova.

Datum aktualizace

10. 6. 2022

Fotografie