Sportovní hala Nová Bělá

Obtížný povrch - ne, neníObtížný sklon - ne, neníBezbariérový vstup hlavním vchodem - ano jeBezbariérový vstup bočním vchodem - ne, neníSchody - ano jeTočité schodiště - ne, neníVýtah - ne, neníPlošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu - ne, neníLižiny nebo rampa - ne, neníÚzké dveře nebo průjezdy - ne, neníPřístupná toaleta - WC I. - ano jeČástečně přístupná toaleta - WC II. - ne, neníNepřístupná toaleta - běžné WC - ano jeVyhrazené parkovací místo - ano je
Kategorie: Aréna, fitcentrum

Adresa

Krmelínská ulice, 724 00 Ostrava-Nová Bělá

Vstup

K prostoru před vstupem vede přístupová komunikace s povrchem betonové dlažby. Manipulační prostor před vstupními dveřmi je zastřešený a dostatečný. Vpravo od vstupu je umístěn zvonek - interkom (výška 150 cm). Před vstupem do objektu se nachází gumová rohož. Dvoukřídlé dveře se otevírají mechanicky směrem ven (průjezdová šířka hlavního křídla 90 cm, výška prahu 1,5-2 cm), madlo chybí. Za vstupními dveřmi se nachází zádveří s povrchem koberce. Dvoukřídlé dveře zádveří se otevírají mechanicky směrem do zádveří (průjezdová šířka hlavního křídla 90 cm, bez prahu).

Interiér

Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Dveře do šaten a koupelen jsou jednokřídlé (průjezdová šířka 80 cm, bez prahu) a jsou opatřeny zavíracím mechanismem BRANO. Podlahu tvoří koberec (zádveří), dlažba (chodby, šatny, toalety) a dřevěné parkety (tělocvična). Vpravo za vstupem do objektu se nachází recepce (výška pultu 75 cm). Po levé straně od schodiště se nachází toalety a šatny. Vpravo od schodiště je umístěna tělocvična do které vedou dvoukřídlé dveře (průjezdová šířka obou křídel 166 cm, bez prahu), které se otevírají směrem ven. Šatny Vlevo od schodiště se nachází celkem čtyři šatny s lavičkami a věšáky. Každé dvě šatny se dělí o prostornou koupelnu s otevřenými sprchami a umyvadlem.

Výtah

Výtah se v objektu nenachází.

WC

WC ženy Samostatná kabina (šířka 196-214 cm, hloubka 196 cm) v oddělení pro ženy je volně přístupná a nachází se vlevo od schodiště. Dveře do WC kabiny (průjezdová šířka 80 cm) se otevírají směrem ven a z vnitřní strany jsou opatřeny madlem (výška 85 cm). WC mísa (výška sedátka 45 cm) je osazena na pravé stěně z pohledu od vstupu. Přístup zprava je dostatečný (132 cm). WC mísa je opatřena pevným a sklopným madlem (délka 80 cm, výška 80 cm, osová vzdálenost 59 cm). Splachování WC je umístěno vzadu (výška 104 cm). Zdravotní umyvadlo (výška 78 cm) se nachází naproti vstupu a je opatřeno pákovou baterií, svislým madlem (výška 50-110 cm, délka 60 cm) a zrcadlem (výška spodní hrany 90 cm). Kabina je vybavena mýdelníkem (výška 100 cm), schránkou na papírové ručníky (výška 100 cm), věšákem (výška 120 cm) a odpadkovým košem. Signalizační tlačítko je umístěno na stěně u WC ve výšce 100 cm. WC muži Samostatná kabina (šířka 197-215 cm, hloubka 187 cm) v oddělení pro muže je volně přístupná a nachází se vlevo od schodiště. Dveře do WC kabiny (průjezdová šířka 80 cm) se otevírají směrem ven a z vnitřní strany jsou opatřeny madlem (výška 82 cm). WC mísa (výška sedátka 46 cm) je osazena na levé stěně z pohledu od vstupu. Přístup zleva je dostatečný (125 cm). WC mísa je opatřena pevným a sklopným madlem (délka 80 cm, výška 80 cm, osová vzdálenost 61 cm). Splachování WC je umístěno vzadu (výška 106 cm). Zdravotní umyvadlo (výška 80 cm) se nachází naproti vstupu a je opatřeno pákovou baterií, svislým madlem (výška 55-115 cm, délka 60 cm) a zrcadlem (výška spodní hrany 90 cm). Kabina je vybavena mýdelníkem (výška 100 cm), schránkou na papírové ručníky (výška 100 cm), věšákem (výška 120 cm) a odpadkovým košem. Signalizační tlačítko je umístěno u WC ve výšce 100 cm.

Parkování

U objektu se nachází dvě vyhrazená parkovací stání o dostatečné šířce. Parkovací stání navazuje přes snížený obrubník na vyhovující pěší komunikaci.

Poznámka

Patro je přístupné pouze schodištěm a nachází se zde klubovna a další místnosti.

Datum aktualizace

6/2021

Fotografie