APROMED lékárna s. r. o.

Obtížný povrch - ne, neníObtížný sklon - ano jeBezbariérový vstup hlavním vchodem - ano jeBezbariérový vstup bočním vchodem - ne, neníSchody - ano jeTočité schodiště - ne, neníVýtah - ne, neníPlošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu - ne, neníLižiny nebo rampa - ne, neníÚzké dveře nebo průjezdy - ne, neníPřístupná toaleta - WC I. - ne, neníČástečně přístupná toaleta - WC II. - ne, neníNepřístupná toaleta - běžné WC - ne, neníVyhrazené parkovací místo - ano je
Kategorie: Lékárny

Adresa

Opavská 6116, 708 00 Ostrava-Poruba

Vstup

Lékárna se nachází vpravo od vstupu do APROMED, budova A. Přístup ke vstupu od budovy B z komunikace na chodník je přes obrubník (výška 7 cm), povrch chodníku je tvořen zámkovou dlažbou (podélný sklon 6 %). Přístup ke vstupu od budovy C z komunikace na chodník je přes obrubník (výška 5 cm), povrch chodníku je tvořen zámkovou dlažbou (20 m - podélný sklon 6 %, příčný sklon 3 %, 9,6 m - podélný sklon 10 %, příčný sklon 12 %) chodník je opatřen jednostranným zábradlím (výška madla 109 cm a 55 cm). Povrch před vstupem do lékárny je tvořen drobnými dlažebními kostkami. Ke vstupu vedou 3 schody bez zábradlí. Přístup do lékárny je možný přes nájezdový chodník (podélný sklon 10 %, příčný sklon 7 %). Chodník ale nemá dostatečný nástupní prostor. Dvoukřídlé dveře do lékárny se otevírají mechanicky směrem ven (průjezdová šířka 100 cm, s prahem 2 cm). Manipulační prostor před vstupem je také nedostatečný.

Interiér

Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Průchody se zde nenacházejí. Podlahu tvoří dlažba. Výška pultu je 130 cm, bez podjezdu (výška odkladního pultu 65 cm).

Výtah

Celý prostor lékárny se nachází v přízemí.

WC

V prostor lékárny se nenachází upravená ani částečně upravená toaleta.

Parkování

Z boku budovy B, cca 50 m od vstupu, se nachází 2 vyhrazená parkovací stání o dostatečné šířce. Příčný a podélný sklon vyhovuje, povrch tvoří popraskaná betonová plocha. Přístup z parkovacího místa je přes obrubník (výška 5 cm).

Poznámka

Popis chodníku od vyhrazeného stání u budovy B směrem k budově C: Z boku budovy B se nachází 2 vyhrazená parkovací stání. Přístup z parkovacího místa je přes obrubník (výška 7 cm). 1. úsek (délka 2 m, podélný sklon 10 %, příčný sklon 2 %), 2. úsek (délka 25 m, podélný sklon 6 %, příčný sklon 2 %), 3. úsek (délka 14 m, podélný sklon 2 %, příčný sklon 2 % ), 4. úsek (délka 9,6 m, podélný sklon 10 %, příčný sklon 12 %), 5. úsek (délka 20 m, podélný sklon 6 %, příčný sklon 2 %). Z komunikace u budovy C je vstup na chodník přes obrubník ve výšce 5 cm. Počáteční úsek (délka 1,5 m, podélný sklon 8%, příčný sklon 6 %). Chodník je tvořen ze zámkové dlažby a je osazen jednostranným zábradlím (výška madla 109 cm a 55 cm). Pohyb po chodníku je vhodný jen pro zdatného vozíčkáře, pro ostatní je potřeba doprovod, případně elektrický vozík. V zimním období je chodník nebezpečný pro všechny návštěvníky polikliniky.

Datum aktualizace

07/2019

Fotografie