Infocentrum Elektra

Obtížný povrch - ne, neníObtížný sklon - ano jeBezbariérový vstup hlavním vchodem - ano jeBezbariérový vstup bočním vchodem - ne, neníSchody - ne, neníTočité schodiště - ne, neníVýtah - ne, neníPlošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu - ne, neníLižiny nebo rampa - ne, neníÚzké dveře nebo průjezdy - ne, neníPřístupná toaleta - WC I. - ne, neníČástečně přístupná toaleta - WC II. - ne, neníNepřístupná toaleta - běžné WC - ne, neníVyhrazené parkovací místo - ano je
Kategorie: Infocentrum

Adresa

Jurečkova 1935/12, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava

Vstup

Povrch prostoru před vstupem tvoří betonová (zámková) dlažba. Před vstupními dveřmi je dostatečný manipulační prostor se sklonem do 7%. Jednokřídlé dveře hlavního vstupu se mechanicky otevírají ven (průjezdná šířka 112, práh 3 cm).

Interiér

Za vstupními dveřmi je položen zátěžový koberec. Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Informační pult má výšku 112 cm s odkládací plochou ve výšce 72 cm. Pult směnárny má výšku 96 cm. Podlahu tvoří lino.

Výtah

Výtah není k dispozici. Prostor informačního centra se nachází v přízemí.

WC

V informačním centru není přístupná ani částečně přístupná toaleta.

Parkování

Vyhrazené parkovací stání se nachází na ulici Jurečkova u Domu umění. Přístup ke vstupu vede po komunikacích z betonové dlažby.

Poznámka

U informačního centra se nachází tramvajová zastávka Elektra. Nástupiště je v obou směrech bezbariérově přístupné s vhodným bezbariérovým obrubníkem umožňujícím nástup do tramvaje. Přístupové komunikace jsou vyhovující a povrch tvoří betonová dlažba.

Datum aktualizace

04/2018

Fotografie