Infocentrum Svinov

Obtížný povrch - ne, neníObtížný sklon - ne, neníBezbariérový vstup hlavním vchodem - ano jeBezbariérový vstup bočním vchodem - ne, neníSchody - ne, neníTočité schodiště - ne, neníVýtah - ne, neníPlošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu - ne, neníLižiny nebo rampa - ne, neníÚzké dveře nebo průjezdy - ne, neníPřístupná toaleta - WC I. - ne, neníČástečně přístupná toaleta - WC II. - ne, neníNepřístupná toaleta - běžné WC - ne, neníVyhrazené parkovací místo - ano je
Kategorie: Infocentrum

Adresa

Peterkova 1152/14, 721 00 Ostrava-Svinov

Vstup

Povrch prostoru před vstupem tvoří žulová dlažba. Před vstupními dveřmi je dostatečný manipulační prostor. Jednokřídlé dveře hlavního vstupu se mechanicky otevírají dovnitř (průjezdná šířka 100 cm, práh 1,5 cm).

Interiér

Za vstupními dveřmi je položen zátěžový koberec. Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Informační pult má výšku 111 cm s odkládací plochou ve výšce 71 cm. Podlahu tvoří lino.

Výtah

Výtah není k dispozici. Prostor informačního centra se nachází v přízemí.

WC

V informačním centru není přístupná ani částečně přístupná toaleta.

Parkování

Vyhrazené parkovací stání (6x) se nachází naproti vstupu do Infocentra u budovy vlakového nádraží Svinov. Přístup ke vstupu vede po komunikacích z kamenné kostky, kamenné mozaiky a žulové dlažby.

Poznámka

Ve vzdálenosti cca 30 m od informačního centra a vlakového nádraží se nachází autobusová zastávka Svinov nádraží. Nástupiště jsou v obou směrech vcelku přístupná s vhodným bezbariérovým obrubníkem umožňujícím nástup do autobusu. Přístupové komunikace jsou provedeny z kamenné kostky, kamenné mozaiky a žulové dlažby. Mezi nástupišti se nachází přechod z kamenné kostky se sklonem nájezdu z jedné strany 12,5% až 17%, a z druhé 10,5% až 15,5%. Ve vzdálenosti cca 300 m od informačního centra se nachází tramvajová a autobusová zastávka Svinov mosty, která je velmi dobře přístupná. Zastávka Svinov mosty dolní zastávka má nástupiště s vhodným bezbariérovým obrubníkem umožňujícím nástup do autobusu. Zastávka Svinov mosty horní zastávka je dostupná výtahy a má nástupiště osazená vhodnými obrubníky umožňující nástup do autobusů i tramvají.

Datum aktualizace

06/2018

Fotografie