Landek Park – Recepce Sport a camp

Obtížný povrch - ne, neníObtížný sklon - ano jeBezbariérový vstup hlavním vchodem - ano jeBezbariérový vstup bočním vchodem - ne, neníSchody - ne, neníTočité schodiště - ne, neníVýtah - ne, neníPlošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu - ne, neníLižiny nebo rampa - ne, neníÚzké dveře nebo průjezdy - ne, neníPřístupná toaleta - WC I. - ne, neníČástečně přístupná toaleta - WC II. - ano jeNepřístupná toaleta - běžné WC - ano jeVyhrazené parkovací místo - ne, není
Kategorie: Kemp

Adresa

Pod Landekem 64, 725 29 Ostrava-Petřkovice

Vstup

Soubor staveb se nachází v areálu Landek Parku a tvoří jej objekt Buffet u Karla, ve kterém se nachází také recepce campu a sportoviště, objekt šaten s hygienickým zařízením a objekt, v němž je umístěno upravené WC. Při přístupu ke vstupu je nutno překonat betonovou zámkovou dlažbu s podélným sklonem až 9 %. Před vstupními dveřmi je dostatečný manipulační prostor a povrch tvoří dřevěná prkna. Dvoukřídlé, vstupní dveře se mechanicky otevírají ven (průjezdná šířka hlavního křídla 91 cm, práh 1,5 cm, +2 cm před prahem).

Interiér

Za vstupem se nachází recepce s bufetem. Výška stolů je 80 cm (podjezdová výška 65 cm). Manipulační prostor je dostatečný a povrch podlahy tvoří keramická dlažba. Šatny a sprchy Šatny a sprchy se nachází v samostatné budově. Vstup tvoří dvoukřídlé dveře (průjezdná šířka hlavního křídla 85 cm, práh 1 cm) otevíratelné směrem ven. Ostatní dveře jsou jednokřídlé (šířka 80 cm, práh 1 cm), podlaha je provedená z keramické dlažby. Sprchy jsou přístupné přes otvor šířky 80 cm s keramickým soklem (výška z venku 10 cm, vevnitř 5 cm).

Výtah

Výtah se v objektu nenachází.

WC

V samostatně stojící budově, která se nachází za objektem bufetu, je umístěna upravená WC kabina, do které se vchází dveřmi (otevírání směrem ven, průjezdná šířka 80 cm, práh 2 cm, před prahem 2 cm). Kabina (šířka 167 cm, hloubka 159 cm) je samostatná a uzamčená. Klíč je k dispozici na recepci. WC mísa (výška sedátka 47 cm) je osazena vpravo na protější stěně z pohledu od vstupu. Přístup zprava je dostatečný (100 cm). Odsazení přední hrany mísy od zadní stěny je 60 cm. Mísa WC je opatřena pevným a sklopným madlem (délka 82 cm, výška 73 cm a 75 cm, osová vzdálenost 59 cm). Sklopné madlo nelze zajistit v horní poloze, protože objímka držáku je větší, než je průměr trubky madla. Splachování WC se nachází vzadu (výška 100 cm) a je pro osoby na vozíku nedosažitelné. Zdravotní umývadlo (výška 77 cm) je opatřeno pákovou baterií. Kabina je vybavena papírovými utěrkami (výška 142 cm) a mobilním přebalovacím pultem. Papírové utěrky jsou špatně dosažitelné. Mobilní přebalovací pult z kabiny na požádání vyveze pověřená osoba.

Parkování

V blízkosti objektu se vyhrazené parkovací stání nenachází.

Poznámka

Letní zahrádka je přístupná a stoly mají výšku 74 cm (podjezdná výška 69 cm). MHD Autobusová zastávka ?Hornické muzeum? se nachází ve vzdálenosti cca 1000 m od hranice areálu Landek Parku. Pět nástupišť je umístěno u hlavních silnic Ostrava-Hlučín-Hošťálkovice. Výška nástupní hrany se pohybuje mezi 12 cm až 17 cm, všechna nástupiště mají šířku +200 cm a jejich povrch tvoří asfalt. Sklony u přístupových komunikací a přechodů jsou místy až 12-14 % a povrch tvoří kamenná kostka, betonová dlažba a asfalt. Ve vzdálenosti cca 800 m od autobusové zastávky se nachází točna tramvajové zastávky ?Hlučínská?. Výstupní nástupiště má hranu ve výšce 14,5 cm. Nástupiště v opačném směru má hranu ve výšce 14,5 cm, na druhé nástupiště je přístup možný pouze přímo z kolejiště.

Datum aktualizace

06/2018

Fotografie