Sad Dr. Milady Horákové

Obtížný povrch - ano jeObtížný sklon - ano jeBezbariérový vstup hlavním vchodem - ano jeBezbariérový vstup bočním vchodem - ano jeSchody - ne, neníTočité schodiště - ne, neníVýtah - ne, neníPlošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu - ne, neníLižiny nebo rampa - ne, neníÚzké dveře nebo průjezdy - ne, neníPřístupná toaleta - WC I. - ne, neníČástečně přístupná toaleta - WC II. - ne, neníNepřístupná toaleta - běžné WC - ne, neníVyhrazené parkovací místo - ne, není
Kategorie: Parky, zahrady, zeleň

Adresa

702 00 Moravská Ostrava

Vstup

Sad Dr. Milady Horákové se nachází na místě bývalého městského a židovského hřbitov.

Bezbariérově je přístupný z komunikací 28. října, Varenská a nemocniční. Povrch tvoří z větší části asfalt a betonová dlažba.

Exteriér

V parku naleznete množství zeleně, protkané hustou sítí komunikací a doplněné několika výtvarnými díly moderních autorů. Kromě chodníků a zpevněných ploch pro pěší vede přes park také cyklostezka. Je zde umístěn Památník ostravských Židů a dostatek laviček. V blízkosti se nachází minigolf, dětské hřiště a amfiteátr. Povrch tvoří z větší části asfalt často zvlněný a rozpraskaný.

Výtah

Výtah se v parku nenachází.

WC

Součástí areálu není standartní ani upravená toaleta.

Parkování

Vyhrazené parkovací stání se poblíž nenacházejí.

Poznámka

Bohužel park slouží spíše jako průchozí zóna mezi ulicemi 28. října, na níž sídlí Krajský úřad, a Varenská, kde se nachází obchodní centrum. Působí smutně je zanedbaný, amfiteátr je celý posprejovaný.

Datum aktualizace

26. 9. 2022

Fotografie